Namai

Motyvacija gyventi kaip patinka

Žinote jausmą kai ilgai apie kažką svajoji ir vieną dieną tam išsipildžius dar kurį laiką negali susiprast, kad JAU. Taip man nutiko su naujais namais. MŪSŲ namais! Įsikėlėme jau prieš mėnesį, atrodė, kad reikalai judės žaibiškai, bet ištikro viskas vyksta labai lėtai, ypač kai nori viską daryti pats. Ilgai svajojau apie mūsų namus, dėliojau mintyse jų paveikslą, o dabar sėdim su Regiu (čia šuo 🙂 ) ir galvoju, kad pastaruoju metu dalykai nutinka labai laiku ir labai vietoje. Tuo metu kai galva buvo pilna minčių apie tai kaip turi atrodyti mūsų namai, Sigita Petrunina, pranešė, kad atvyksta į Klaipėdą su savo knygos „Gyvenk kaip patinka“ pristatymu.
Eidama į pristatymą žinojau, kad bus gerai, bet nesitikėjau, kad bus taaaaip gerai. Įsikėlus į naujus namus reikėjo sujungti visus taškus tarp noriu ir reikia. Iškilo begalės klausimų. Kur ir kaip kabės paveikslai bei nuotraukos, ar reikia man užuolaidų, kokias dekoracijas prisitaikyti, kokią spalvą rinktis sienoms ar virtuvei (ir čia labai pagelbėjo Foxy Paint spalvų kortelė), kaip perdažyt seną komodą, kurią po knygos pristatymo, savo nuostabai, grįžau nusprendus palikti tokią, kokia ji yra, o gal net pasendinti! Trumpai tariant, mintys sukos kaip uraganas, mėtydamas nuo kėdžių prie lovos, nuo lovos prie vazonų.

Po knygos pristatymo ir pasivaikščiojimo su Sigita jaučiausi užsimotyvavus. Jau autobuse vykstant namo nekantraudama pradėjau skaityti „Gyvenk kaip patinka“. Skaitant knygą buvo akivaizdu, kad ji – labai išmylėta, atrodo skaitai ir jauti, kad po viršeliu verda gyvenimas, žmonės susipažįsta, dalijasi mintimis ir patirtimis kaip susikurti namus, kurie atspindėtų jame gyvenančių žmonių pomėgius, charakterius. O smagiausia, kad visi patarimai ir skyreliai „pasidaryk pats“ – lengvai įgyvendinami kiekvienam. Knygoje esantys patarimai praktiški ir lengvai pritaikomi kasdienybėje, kai kurias vietas tikrai žymėjausi ir žinau, kad prie jų, savo namų kūrime dar grįšiu.

O dabar geriu į save vasaros skonius uogų ir kavos pavidale. Gavau žinutę, kad ir dažai virtuvei jau laukia paštomate. Už lango vasara, kvepia nupjauta žole, po langais savo vėduokliškais lapais mojuoja žagrenis ir viskas jau atrodo bent šiek tiek papraščiau šiame, savo namų kūrime.

Apie ką Jūsų vasara? Ar ji taip pat pilna darbų? O gal lėtai sukatės vasaros malonumų sūkuryje? Gal kažkas jau įsikūrėte savo svajonių namus ir turite pastebėjimų į ką reikėtų atkreipti dėmesį? Labai lauksiu minčių ir pamastymų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *