Apie | Kontaktai

Labas, aš esu Inga, žmogus, kuris slepiasi po Mėnulio Mūzos slapyvardžiu.

Apie ką kalba ir ką dažniausiai rodo Mėnulio Mūza? Daugiausiai augalus, jų priežiūrą, kasdienius ir sezoninius darbus. Patarimus kaip derinti, prižiūrėti, pasirinkti augalus.

Meilė augalams ir visai gyvajai gamtai mane lydėjo nuolatos gyvenime, bet pirmi svarbūs žingsniai rimtesnio susipažinimo link, buvo baigtos Kraštovaizdžio dizaino studijos 2013 metais.

2016 metais duris buvo atvėrusi mano šeimos gėlių studija Mėnulio Gėlės. Veikla sekėsi puikiai, bet gyvenime dalykai kartais nutinka tiesiog per anksti. Manau, kad nebuvau tam pasiruošusi ir dabar man jau nebaisu apie tai kalbėti. Svarbiausia, kad tai buvo neįkainojama patirtis, žinių, kurias įgavau per palyginti trumpą laikotarpį, niekur kitur tuo metu nebūčiau pasisėmusi.

2017 grįžau su Mėnulio Mūza, tokia, kokia ji yra dabar. Atviresne, laisvesne. Dalinuosi ne tik žiniomis apie augalus, bet ir knygų rekomendacijomis, kepinių receptais ir kasdieniais savo įpročiais, kurie gali padėti kiekvienam gyventi žalesnėje aplinkoje.

Vis dėl to pagrindinė mano gyvenimo aistra – augalai. Visuomet norėjau žmones supažindinti su įvairesnėm augalų rūšimis, matyti kokio augalo ar augalų reikia konkrečiam žmogui atsižvelgiant į jo galimybes ir poreikiu. Konsultuoju augalų priežiūros ir įsigyjimo reikalais. Drąsiai kreipkitės, aš visuomet pasiruošus Jums pagelbėti išsirinkti augalą ar augalus, kurie geriausiai augtų Jūsų namų ar darbo vietos sąlygomis.

Bendraukime ir kontaktuokime socialiniuose tinkluose! Susisiekite per Facebook , taip pat galite mus sekti ir bendrauti Instagram